slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До кінця 2012 року магістраль оздоровить більше 300 пенсіонерів-залізничників 26/9/2012

До кінця 2012 року Придніпровська залізниця запланувала оздоровити 330 пенсіонерів. Двісті шістдесят колишніх працівників залізниці відпочинуть у пансіонаті ім. Ю. Гагаріна (м. Євпаторія), ще 70 – у лінійній лікарні села Клубівка (Хмельницька область). У цих закладах створені всі умови для якісного відпочинку та оздоровлення людей похилого віку - від зручних затишних корпусів до першокласного медичного та фізіотерапевтичного обладнання.

Від початку цього року у відомчих пансіонатах ім. Ю.Гагаріна (м. Євпаторія), «Запоріжжя» та «Прибій» (м. Генічеськ), «Феодосія» (м. Феодосія) та лінійній лікарні села Клубівка Хмельницької області (Південно-Західна залізниця) Придніпровська магістраль уже оздоровила 1026 пенсіонерів-залізничників.

«Придніпровська залізниця – одне з небагатьох підприємств, якому удалось зберегти свою соціальну базу: у нас активно діють відомчі пансіонати та санаторії, дитячі заклади оздоровлення й лікарні, в яких безкоштовно чи зі значними знижками не одне десятиліття відпочивають та оздоровлюються пенсіонери магістралі, її працівники, члени їхніх родин. Ми зробимо все, аби і надалі кожен залізничник мав не лише гідні та комфортні умови праці, але й добре відпочивав та був соціально захищеним», - відзначив начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот

Нагадаємо, що на підприємстві активно діє соціальна програма з підтримки пенсіонерів-залізничників. Власним коштом магістраль надає їм путівки на оздоровлення і відпочинок у відомчі санаторії й пансіонати, до їх послуг залізничні лікарні. Підприємство вносить за колишніх своїх працівників повну суму страхових медичних платежів, передплачує пенсіонерам відомчі видання.

Довідка: на обліку ради ветеранів Придніпровської залізниці нині перебувають 36 тис. 329 пенсіонерів-залізничників у Дніпропетровській, Запорізькій областях та АР Крим.