slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці пройшла зустріч із ветеранами 2/10/2012

До Міжнародного дня людей похилого віку, відомого в Україні ще й під назвою День ветерана, на Придніпровській залізниці провели зустріч із ветеранами й пенсіонерами підприємства, на яку приїхали більше ста двадцяти колишніх працівників магістралі із Дніпропетровської й Запорізької областей, а також АР Крим.

Численних гостей радо й тепло привітав начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

- Саме вашими руками, вашими зусиллями розбудовувалась як Придніпровська магістраль, так і уся наша країна, знана і шанована у світі як одна з небагатьох, що здатні виконати повний комплекс робіт від розробки до запуску космічних апаратів і літаків, як країна потужного наукового й промислового потенціалу, де живуть працьовиті й талановиті люди, - зазначив Олександр Момот. – Тож сьогодні, коли ви вже на заслуженому відпочинку, ви не повинні бути «бідними прохачами», а маєте отримувати гідну вашого трудового внеску соціальну підтримку й суспільну повагу.

За словами О.Момота, на очолюваному ним підприємстві намагаються жити за принципом: «Ставитись до нинішніх пенсіонерів так, як кожен хоче, щоб згодом ставились до нього». Колективним договором Придніпровської залізниці передбачено значні кошти на оздоровлення й медичне страхування майже 40-тисячної когорти ветеранів і пенсіонерів-залізничників, надання їм різних видів матеріальної допомоги тощо. Так, коштом магістралі загалом застраховано понад 32 тис. пенсіонерів, цьогоріч у відомчих пансіонатах безкоштовно було оздоровлено понад 1,3 тис. колишніх працівників підприємства.

За активну громадську діяльність у ветеранських організаціях, наполегливу роботу з виховання молодого покоління начальник Придніпровської залізниці О.Момот нагородив Почесними грамотами підприємства та грошовими преміями голову ради ветеранів апарату управління Придніпровської залізниці Георгія Георгієва, заступника голови ради ветеранів Криворізького вузла Криворізької дирекції залізничних перевезень Світлану Вахненко, голову Дніпропетровської регіональної ради ветеранів Тетяну Гребенюк, керівника прес-групи Дніпропетровської регіональної ради ветеранів Ларису Каширіну, члена ради ветеранів Запорізького моторвагонного депо Леоніда Котихіна, голову ради ветеранів станції Запоріжжя-Ліве Запорізької дирекції залізничних перевезень Аллу Нікітенко, голову ради ветеранів Джанкойського вагонного депо Ніну Польову, секретаря ради ветеранів апарату управління Придніпровської залізниці Ларису Полякову, члена Кримської регіональної ради ветеранів Ольгу Смирнову, голову ради ветеранів П’ятихатської дистанції сигналізації та зв’язку Лідію Чуб.

Насамкінець ветеранів і пенсіонерів, які приїхали на зустріч, по-святковому почастували в їдальні управління Придніпровської залізниці, надавши можливість колишнім колегам і друзям поспілкуватись у неформальній обстановці.