slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Вокзал Дніпропетровська приймає в себе мандрівну фотовиставку 4/10/2012

3 жовтня у фойє дніпропетровського вокзалу відкрилася мандрівна фотовиставка, присвячена розвитку українського транспорту. Її організатором виступив Проект Європейського Союзу «Підтримка впровадження Транспортної Стратегії України».

Перші гості фотовиставки отримали змогу через мистецтво документальної фотографії побачити справжнє життя українського транспорту. Крім того, вона нагадала їм про головне призначення транспорту – підтримувати комунікацію між людьми: представляючи кожен його вид, експозиція робить акцент на об’єктах, відсутніх на фото, проте головних у транспортній системі, – на людях. Це пасажири й працівники транспорту, які щоденно створюють комфортні умови для безпечних, зручних і швидких подорожей.

На гуманітарний аспект фотовиставки звернув увагу і начальник Придніпровської залізниці О.Момот:
– Транспорт (а залізниця – це найактивніша й найрозвиненіша його ланка в Україні) завжди скорочував відстані між країнами, допомагав об’єднати людей, краще їм зрозуміти один одного. Це наочно демонструють і фотороботи, виставлені сьогодні на дніпропетровському вокзалі. Більше того, сама мандрівна експозиція зближує українців, зокрема жителів Придніпров’я, з європейськими цінностями й світоглядом, – зазначив він. – Тож придніпровським залізничникам приємно й почесно першими приймати її у себе.

Після місячного експонування в Дніпропетровську, фотовиставка до середини 2013 року «відвідає» ще шість найбільших залізничних вокзалів України – в Харкові, Донецьку, Запоріжжі, Одесі, Львові й Києві.