slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці дбають про збереження вантажів 9/10/2012

За 9 місяців 2012 року працівники служби воєнізованої охорони (ВОХР) Придніпровської залізниці попередили 192 випадки крадіжок вантажів з поїздів на суму більше 175 тис. грн., затримали 153 особи.

Найчастіше крадії зазіхали на вугілля та брухт. Так, за три квартали поточного року вохрівцям удалось попередити спроби викрасти 53,3 т вугілля (затримано 121 зловмисника), 4250 кг чавуну та 31 т брухту (затримано 22 особи), а також феросплави, мінеральні добрива, металопрокат, дерев`яний брус і вапно.

Як відзначили у службі ВОХР, найбільш криміногенними на Придніпровській залізниці цьогоріч є ділянки Синельникове-2 – Синельникове-1 – Вишневецьке, П’ятихатки – Верхівцеве – Воскобійня, Синельникове-1 – Запоріжжя-Ліве, Таврійськ – Каховське Море, станції Чаплине і Діїівка.

Для збереження вантажів та попередження їх розкрадання на залізниці працівники служби ВОХР спільно з транспортною міліцією перевіряють пункти прийому брухту (з початку року їх перевірено 84, 18 виявились незаконно діючими проти 4 в 2011 р.). Найбільш криміногенні ділянки залізниці знаходяться під пильним наглядом посилених оперативних груп ВОХР. Практикується також спільне з правоохоронцями реагування на будь-які повідомлення про несанкціоноване втручання сторонніх осіб у перевезення вантажів, проведення оперативно-профілактичних операцій «Вугілля», «Металіст» тощо.