slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Відкрито фізіотерапевтичне відділення відділкової лікарні станції Кривий Ріг 16/10/2012

У відділковій лікарні станції Кривий Ріг-Головний Придніпровської залізниці відкрито реконструйоване фізіотерапевтичне відділення, яке поповнило низку закладів відомчої медицини, повністю оновлених за останні роки.

Чотири місяці знадобилось працівникам служби будівельно-монтажних робіт, щоб перетворити фізіотерапію криворізької лікарні на комфортне для персоналу і пацієнтів, сучасно оснащене відділення. Було виконано комплекс робіт з часткового перепланування приміщень, заміни на металопластикові вікон і дверей, оновлення застарілих електро-, водо-, тепло- й каналізаційних мереж, встановлення систем кондиціювання й вентиляції, внутрішній та зовнішній ремонт будівлі із застосуванням сучасних матеріалів, умеблювання кабінетів, упорядкування прилеглої до медзакладу паркової території.

Однак унікальним реконструйоване відділення робить те обладнання, яке встановили тут: єдина в Дніпропетровській області та третя в Україні аерокріокамера, призначена для лікування холодом захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, для зняття післяопераційних болів, підвищення імунітету тощо; апарат біорезонансної стимуляції (застосовується на ранніх етапах реабілітації при хворобах опорно-рухового апарату, цереброваскулярної системи), апарат магнітолазерної терапії (для лікування урологічних, гінекологічних та ЛОР-захворювань, різних запалювальних процесів), обладнання для гідромасажу та інших водних процедур, інгалятори, апарати для звукового, світлового та електролікування тощо. Відтепер отримати призначені їм процедури у фізіотерапевтичному відділенні протягом зміни зможуть до 40 пацієнтів.

Усі роботи у відділенні виконано силами й коштом Придніпровської залізниці, їх вартість склала близько 4,5 млн. гривень, зокрема на придбання нового обладнання витрачено 2,5 млн. гривень.

Начальник Придніпровської магістралі Олександр Момот, який спільно з міським головою Кривого Рогу Юрієм Вілкулом відрив реконструйоване відділення, зазначив:

- Для нас це подія, з одного боку, урочиста, з іншого — буденна, планова, адже ми наполегливо, крок за кроком ідемо до того, щоб підняти на гідний 21-го століття рівень комфорту, оснащення й надання кваліфікованої допомоги всі відомчі медзаклади. Їх на залізниці 16, тут працюють понад 3,3 тис. лікарів та іншого медичного персоналу, обслуговуючи більше 60 тисяч працівників підприємства, майже 40 тисяч пенсіонерів-залізничників, а також тисячі жителів тих населених пунктів, де наші лікарні розташовані. Плани в нас масштабні, на досягнутому зупинятись не будемо.

Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул подякував залізничникам за “широкий крок до поліпшення якості життя й медичного обслуговування жителів міста, допомогу у вирішенні соціальних питань, яку завжди охоче надає Придніпровська залізниця”.

Довідка: відділкова лікарня станції Кривий Ріг – Головний щороку обслуговує 15,5 тис. працівників Придніпровської залізниці та членів їх родин. Медичний заклад розрахований на 150 місць. У ньому успішно функціонують 4 відділення: хірургічне (з урологічними та ортопедичними ліжками), гінекологічне, неврологічне та фізіотерапевтичне.