slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Нагороджено працівників, які відзначились під час ремонту фізіотерапевтичного відділення 16/10/2012

За вагомий особистий внесок у проведення робіт з реконструкції фізіотерапевтичного відділення відділкової лікарні станції Кривий Ріг-Головний керівництво Придніпровської залізниці відзначило групу кращих працівників.

Зокрема, подякою та грошовою премією нагороджено головного лікаря відділкової лікарні Володимира Семеніва, а також працівників Криворізького будівельно-монтажного експлуатаційного управління: малярів Людмилу Унту, Людмилу Скрильник та Наталю Качай, майстрів Марину Тютюннікову та Ірину Конопатенко, монтажників з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій Валерія Лісового та Олександра Жихарєва, теслярів Володимира Латія та Олександра Вачайкіна, столяра Володимира Скринського, слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування Юрія Сазонова.

Почесну грамоту Придніпровської залізниці та грошову винагороду отримала старша медична сестра фізіотерапевтичного відділення відділової лікарні Ганна Тимків.

Також премійовано начальника служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Придніпровської залізниці Андрія Ведмідського та начальника Криворізького будівельно-монтажного експлуатаційного управління Сергія Мартиняка.

Нагадаємо, що 15 жовтня 2012 року Придніпровська залізниця здала в експлуатацію капітально відремонтоване та оснащене унікальним медичним обладнанням фізіотерапевтичне відділення відділкової лікарні станції Кривий Ріг-Головний. Усі роботи у відділенні виконано силами й коштом Придніпровської залізниці, їх вартість склала близько 4,5 млн. гривень, зокрема на придбання нового обладнання витрачено 2,5 млн. гривень.