slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця практично готова до роботи в холодну пору року 17/10/2012

Роботи з підготовки до обслуговування пасажирів і перевезення вантажів, а також безперебійного функціонування об’єктів залізничної інфраструктури під час осінньо-зимового періоду на Придніпровській залізниці вийшли на фінішну пряму. Наразі на підприємстві виконали близько 96% запланованих заходів на суму 723,2 млн. грн.

Зокрема, повністю готові до опалювального сезону й роботи у холодну пору року об`єкти житлово-комунального та соціального господарства, у тому числі 628 котелень, 17 житлових будинків, 6 гуртожитків, будинок культури та спортивно-оздоровчий комплекс, більше 3 тис. виробничих будинків та споруд, а також 705 одиниць автотранспорту, 37 кранів на залізничному ходу, 29 електровозів, 7 тепловозів та 17 електропоїздів, 64 одиниці снігоочисної та снігоприбиральної техніки.

На підприємстві завершили передзимову підготовку комунікаційних мереж та колій: відремонтували 784,5 км контактної мережі та 353 км колії, провели ревізію систем централізованого блокування та зв’язку, 2615 стрілочних переводів обладнали пневмообдувкою та електрообігрівом тощо.

Для залізничників, які працюватимуть на відкритому повітрі, закуплено теплий спецодяг і взуття.

Повністю завершити підготовку до роботи в холодні пори року згідно із дорученням генерального директора Укрзалізниці Володимира Козака Придніпровська залізниця планує до 1-го листопада 2012 року.