slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні залізничники! Дорогі колеги! 30/10/2012

Щиро вітаю вас з професійним святом! Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров'я, почуття гордості за свою професію, родинного затишку та благополуччя!

Цього року ми зробили дуже багато і для галузі, і для країни. Завдяки нашій професійній самовідданій праці, залізниця набуває передового, сучасного вигляду. Ми втілили багато проектів, якими пишаємося та які залишаться не тільки в історії залізничного транспорту, а і в історії країни. Зокрема, впровадження швидкісного руху, введення в експлуатацію сучасної техніки, відкриття двох принципово нових за якістю і сервісом центрів обслуговування поїздів (депо), оновлення та реконструкція вокзальних комплексів, впровадження інноваційних технологій автоматизації виробничих процесів, які змінять умови та якість праці залізничників, модернізація інфраструктури.

Багато праці та коштів вкладено в розробки, які забезпечать надання послуг залізничного транспорту на якісно іншому рівні.

Українська залізниця лише на самому початку величезних змін – перспективних змін на краще. Процес адаптації галузі до умов сьогодення, технічне переоснащення, оновлення вимагатимуть від нас усвідомлення правильності обраного шляху, повної самовіддачі, працездатності та максимальної концентрації зусиль. Попереду в нас багато роботи. Впевнений, що спільними зусиллями ми втілимо наші задуми в життя.

Дорогі залізничники! У цей святковий день хочу побажати всім нам сил і наснаги до роботи, професіоналізму і відданості своїй справі. Нехай кожен ваш трудовий день буде сповнений оптимізмом і гордістю за нелегку і відповідальну працю на залізниці. Радості вам, здоров'я, любові та всіляких гараздів.

З повагою

Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак