slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні колеги! Дорогі ветерани! 30/10/2012

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем залізничника.

Сьогодні залізнична галузь України динамічно розвивається, вагомо сприяючи ефективному розвитку української економіки й соціальної сфери. Активно оновлюється рухомий склад, впроваджуються нові технічні й управлінські рішення, орієнтовані на європейські норми і стандарти, на якісно новий рівень виходять пасажирські та вантажні перевезення.

При цьому залізничний транспорт України залишається одним із найпопулярніших і найдоступніших для населення видів транспорту, не втрачає і свій авторитет надійного партнера-перевізника.

Придніпровські залізничники завжди були і сьогодні знаходяться в авангарді усіх процесів, що відбуваються у галузі. Нинішній рік став для нас з вами нелегким випробуванням на професіоналізм і стійкість, на життєздатність і наполегливість у досягненні своє мети. Проте, незважаючи на доволі складні економічні умови, ми гідно справлялися з покладеними на нас завданнями, продовжували втілювати в життя свої плани й задуми, не пасували перед труднощами й проблемами.

Яскравим прикладом цього є успішна робота в період підготовки і проведення в Україні Євро-2012, запровадження на Придніпровській магістралі швидкісного руху пасажирських поїздів, серйозні проекти з оновлення залізничної інфраструктури, соціальної сфери та рухомого складу залізниці. Щира вдячність вам, шановні колеги, за відданість своїй справі та за плідну працю!

Особлива подяка нашим ветеранам, які своєю життєвою мудрістю й професійним досвідом, небайдужістю та відповідальністю і сьогодні підтримують рідне підприємство, діляться знаннями з молоддю, міцно єднають історію Придніпровської залізниці з її сьогоденням.

З повагою

Начальник Придніпровської залізниці О.І. Момот

Голова Дорпрофсожу О.В. Букреєв