slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Впровадження швидкісного руху – пріоритет для Придніпровської залізниці 31/10/2012

Придніпровська магістраль продовжує активно працювати над організацією швидкісного руху. На черзі денній підготовка ділянки Синельникове-2 – Запоріжжя до проходження швидкісних поїздів.

Роботи на цій ділянці ведуться силами служби колії, сигналізації та зв’язку, електропостачання, будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд.

Наразі залізничники вже модернізувала 1,7 км., середньому ремонту піддали 12 км. та комплексно-оздоровчому 19, 3 км. колії. Також колійники замінили 9 комплектів стрілочних переводів, ще 10 - піддали середньому ремонту. Крім того, вже демонтували, відремонтували та перебудували 21 платформу.

Працівники служби сигналізації та зв’язку модернізували 44,47 км. ліній електроблокування та електроцентралізації, на 4 переїздах з черговими замінили радіостанції, на 8 станціях відремонтували та замінили складові частини мережі ПЗГО, на 10 переїздах відремонтували магістральний кабель зв’язку.

Енергетики підприємства піддали ремонту та модернізації 64,5 км. контактної підвіски з заміною у ній дефектних елементів, замінили 1,4 км. несучого дроту, 236 ізоляторів - на полімерні і 88 опор контактної мережі та анкерів

Крім того, на цій ділянці руху залізничники майже повністю відремонтували та облаштували пасажирські платформи, частково – господарські будівлі.

Загальна вартість робіт з підготовки ділянки Синельникове – 2 – Запоріжжя до впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів перевищить 102 млн. грн.