slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Юні дніпропетровські залізничники не стоять осторонь екологічних проблем 31/10/2012

Дніпропетровська дитяча залізниця виборола призові місця на 9-му Всеукраїнському екологічному фестивалі «Залізничний транспорт та екологія», який традиційно щороку проходить на базі Запорізької дитячої залізниці (м. Запоріжжя). Дати своє бачення вирішенню екологічних питань України та транспорту з’їхались юні залізничники з Донецької, Дніпропетровської, Київської, Луцької, Львівської, Рівненської та Харківської дитячих залізниць.

У рамках екологічного фестивалю пройшли конкурси малюнків «Чиста залізниця – дорога в майбутнє», фото - «Від екології душі – до екології природи», рефератів - «Екологічна робота транспорту», засідання круглого столу на тему «Екологічні проблеми транспорту. Рослинні ресурси залізниці» та розважальне змагання «Екоігротека-2012».

За результатами фестивалю Дніпропетровська дитяча залізниця виборола друге місце у фото конкурсі.

«Вихованці Дніпропетровської дитячої залізниці ніколи не стояли осторонь екологічних проблем України та регіону. Кожного разу вони серйозно готуються до таких фестивалів. І головна їх мета – не стільки здобути перемогу, скільки стати корисними своєму регіону, знайти нові шляхи вирішення екологічних питань. Впевнений, що зусилля юних залізничників не пройдуть дарма і в недалекому майбутньому їх ідеї будуть втілені у практику», - відзначив начальник Дніпропетровської дитячої залізниці Роман Куриленко.