slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Навчання школярів безпечної поведінки поблизу зал. колій 22/11/2010

На Дніпропетровській дитячій залізниці 21 листопада 2010 року відбувся відкритий урок з Правил безпеки на залізничному транспорті, у якому взяли участь більше 50 учнів старших класів із 22 середніх шкіл м. Дніпропетровськ.

Під час відкритого уроку школярі прослухали лекцію про правила поведінки на залізничній колії. Дітей ознайомили із небезпечними об’єктами залізничного транспорту та причинами нещасних випадків на залізниці. Також вони подивилися відеофільми про специфіку залізниці та правила поведінки пасажирів, і мультиплікаційні фільми про правила безпеки на залізниці. Після цього працівники залізниці провели вікторину з правил перебування на залізничних коліях, у якій найактивніші учасники та команда-переможець отримали приємні призи.

Подібні відкриті уроки регулярно проводяться Придніпровською залізницею у школах Дніпропетровської, Запорізької областей і АР Крим та для учнів шкіл на Дніпропетровській і Запорізькій дитячих залізницях. Навчальні заклади завжди ідуть назустріч залізничникам та навіть беруть участь у організованих екскурсіях до виробничо-технологічних підрозділів залізниці.

Довідка.
На Придніпровській залізниці за 9 місяців 2010 року травмовано 124 людини, з них 70 – зі смертельними наслідками, у тому числі 2 дитини до 16 років (обидва випадки не смертельні).
Основними причинами травмування громадян на залізниці є порушення правил безпеки при перебуванні у зоні залізничних колій, необережність, неуважність, невиправданий поспіх та недбалість постраждалих, небажання користуватися пішохідними мостами, тунелями та настилами, перетинання колії перед поїздом, що наближається, або в невстановлених місцях.
На Придніпровській залізниці постійно проводиться робота із попередження випадків невиробничого травматизму та загибелі людей. Кожен рік розробляються заходи, спрямовані на профілактику травматизму: розповсюджуються пам’ятки з правил безпеки пішоходів, на станціях та платформах розміщуються попереджувальні плакати, проводяться відкриті уроки у навчальних закладах тощо.