slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Інцидент на станції Запоріжжя-1 ліквідовано 1/11/2012

1 листопада 2012 року о 04.45 на станції Запоріжжя-1, на стрілочному переводі №160, стався схід чотирьох вагонів пасажирського поїзда №27 сполученням Київ-Севастополь з критичним нахилом одного з вагонів набік. Травмованих серед пасажирів поїзда і вагонів, які постраждали внаслідок сходу, немає. Залізничний рух по станції Запоріжжя-1 не припинявся.

У ліквідації наслідків сходу були задіяні близько 100 працівників Запорізької дирекції залізничних перевезень, на місце події оперативно прибули два відбудовні поїзди зі ст. Запоріжжя-2 та Пологи, які ліквідували наслідки сходу. Основний склад поїзду № 27 продовжив рух за маршрутом.

Після інциденту пасажирів постраждалих вагонів було переведено до санітарно-побутового корпусу станції Запоріжжя-1, де їм надали чай, каву, воду, теплі ковдри тощо. Для цих пасажирів було організовано спеціальний склад поїзду, який доправив їх до місця призначення.

Причини інциденту з’ясовує спеціальна комісія.

Придніпровська залізниця приносить вибачення пасажирам поїзда № 27 Київ – Севастополь за інцидент, що стався. Залізниця вдячна усім небайдужим до ліквідації інциденту службам, посадовцям та громадянам, які надали посильну людську, матеріальну допомогу та моральну підтримку.