slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі відзначили День залізничника 2/11/2012

4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято.

З цієї нагоди у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету пройшли урочистості для працівників Придніпровської магістралі.

Залізничників привітали губернатор Олександр Вілкул, міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко та начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

Звертаючись до присутніх Олександр Момот подякував їм за високий професіоналізм, відданість роботі та наполегливість у досягненні поставлених цілей.

«Ми з вами прожили гарний та вагомий на здобутки рік. Зробили ще один величезний крок на шляху до європейської якості перевезення та обслуговування пасажирів: відкрили рух швидкісних поїздів, які з`єднали Дніпропетровськ з Харковом та Донецьком, невдовзі швидкісні поїзди з`єднають обласний центр та Київ, а також Дніпропетровськ і Крим. Відкрили сучасне та оснащене за останнім словом техніки фізіотерапевтичне відділення лінійної лікарні станції Кривий Ріг-Головний. Запустили рейковий автобус у Криму.

Придніпровська магістраль робить усе, аби кожен її працівник, пенсіонер-залізничник та члени їх родин були соціально-захищеними та впевненими у завтрашньому дні.

Дякую вам, шановні колеги, за професіоналізм, невтомну працю та відданість своїй професії. Бажаю щастя, здоров`я, миру, добра та всього найкращому у вашому житті!», - привітав залізничників Олександр Момот.

За словами Олександра Вілкула, Придніпровська залізниця бере активну участь у реалізації Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області.

«Придніпровська залізниця – це надійний партнер обласної влади в реалізації проектів розвитку Дніпропетровщини. У регіоні облаштовані безпечні переїзди, реконструюються вокзали, покращуються умови перевезення пасажирів. До кінця року Дніпропетровськ та Київ з’єднають нові швидкісні пасажирські електропоїзди, які доїжджатимуть до столиці приблизно за 5 годин. Це дозволить жителям регіону та столиці здійснювати поїздки швидко та комфортно, що стане новим кроком у розвитку регіонального бізнесу та туризму», – сказав Олександр Вілкул.

Цього дня кращі залізничники Придніпровської магістралі отримали нагороди від Укрзалізниці, Придніпровської залізниці, обласної державної адміністрації, обласної та міської ради.

За багаторічну бездоганну працю на залізничному транспорті, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток залізниці та з нагоди професійного свята – Дня залізничника знаком «Почесний залізничник» нагороджені начальник вагонного депо Мелітополь Володимир Мартаков та начальник Дніпропетровської дистанції колії Олег Підгорний.

Знаки «Залізнична Слава» I ступеня отримали начальник сектору охорони праці служби колії Лариса Мартіросова, знак «Залізнична Слава» IΙІ ступеня – начальник служби охорони праці Віктор Келембет.

Почесні грамоти Державної адміністрації залізничного транспорту України вручили інженеру з охорони праці вагонного депо Нижньодніпровськ-Вузол Олені Перелєєвій та провідному інженеру служби охорони праці Наталі Решетило.

Срібний знак «За вагомий внесок у розвиток Придніпровської залізниці» отримали заступник голови Дорпрофсожу Валерій Шило та начальник виробничо-технічного відділу служби комерційної роботи та маркетингу Денис Решетников.

Почесні грамоти Придніпровської залізниці отримали начальник відділу технічного обслуговування АРМів інформаційно-обчислювального центру Євгеній Прохоров, а годинник від начальника залізниці вручили першому заступнику начальника служби приміських пасажирських перевезень Юрію Савченку.

Крім того, почесні грамоти Дніпропетровської облдержадміністрації з рук губернатора отримали завідувач каси вокзалу Дніпропетровськ-Головний Алла Кубріна, провідний інженер-технолог станції Кривий Ріг-Головний Марія Піскун та головний інженер вагонного депо Мудрьона Віталій Рипюк.

Подяки голови Дніпропетровської облдержадміністрації оголошено маляру Дніпропетровського будівельно-монтажного експлуатаційного управління Марині Араповій, монтеру колії Дніпропетровської дистанції колії Сергію Мельниченку.

Почесними грамотами обласної ради нагородили старшого електромеханіка району електропостачання Нижньодніпровськ-Вузол Віктора Ісаєнкова, заступника начальника служби локомотивного господарства Михайла Кондратко та електромеханіка дільниці 1 групи Дніпропетровської шостої дистанції сигналізації та зв’язку Олексія Шевелько.

Подяки міського голови оголошено майстру цеху ремонту електропоїздів Дніпропетровського моторвагонного депо Максиму Воротніченку, начальнику пасажирського сектора Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Вадиму Джурі та начальнику спеціалізованої стрілецької команди № 18 першого загону воєнізованої охорони Дмитру Тарану.

Фіналом свята був концертом у виконанні гуртів художньої самодіяльності Придніпровської залізниці.

(ФОТО ЮРИЯ ШВАЙКА)