slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Швидкісні поїзди 12/11/2012

11 листопада 2012 року Придніпровська залізниця відкрила рух швидкісних міжрегіональних поїздів класу "Інтерсіті+" (Hyundai Rotem), які відтепер щоденно курсують маршрутами Київ-Дніпропетровськ-Київ та всього за 5 годин довозять пасажирів з обласного центру до столиці України.

В урочистостях взяли участь заступник генерального директора Укрзалізниці Ігор Гладкіх, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Темник, заступник міського голови Володимир Мелещик та начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

«Сьогодні знакова подія для всієї Придніпровської залізниці. Відтепер завдяки швидкісним поїздам «Hyundai» наші пасажири зможуть ще швидше, більш комфортно та безпечно дістатись з Дніпропетровська до столиці України. Впевнений, що конкурентні переваги цих швидкісних поїздів – низький рівень шуму та вібрації, швидкість та плавність руху, оцінять всі – від дитини до ділової людини і людей з обмеженими фізичними можливостями. Саме такими кроками треба йти в Європу», - підкреслив Олександр Момот.

Як відзначив Ігор Гладкіх, Укрзалізниця й надалі розвиватиме швидкісний рух в Україні. «Наступним кроком у запровадженні швидкісного руху буде його розвиток з Києва до Львова та у кримському напрямку. А за два роки Укрзалізниця запланувала з`єднати швидкісними поїздами ключові обласні центри держави», - розповів він.

За словами заступника губернатора Геннадія Темника, за останні півроку на Придніпровській залізниці відбулось багато знакових подій, які позитивно позначились і на розвитку регіону. Зокрема навесні запущено міжрегіональні швидкісні поїзди «Skoda» сполученням Дніпропетровськ-Харків та Дніпропетровськ – Донецьк. «Сьогодні, коли швидкості наростають, коли час – один з найдорожчих ресурсів, ми скорочуємо на годину і поїздку до столиці. Це новий рекорд у сфері залізничного транспорту», - зазначив Геннадій Темник.

Електропоїзд «Hyundai Rotem» подвійного живлення призначений для швидкісних перевезень пасажирів у вагонах підвищеного комфорту з максимальною експлуатаційною швидкістю до 160 км/год на залізницях України з шириною колії 1520 мм на електрифікованих ділянках колії з постійним струмом напругою 3000 В або змінним струмом напругою 25кВ, частотою 50 Гц, за різних погодних умов, враховуючи кліматичні зони України, термін експлуатації 50 років.

Поїзд складається з 9 вагонів, з яких три - першого класу (2, 5, 8) та шість - другого (1, 3, 4, 6, 7, 9), загальна кількість місць для сидіння - 579.

Кожен вагон оснащений моніторами, які будуть інформувати пасажирів про маршрут поїзда, наступну зупинку, швидкість руху, погодні умови тощо, а також має по 2 відеокамери, які фіксують усе, що відбувається у салоні. Обслуговують пасажирів 3 стюарди.

Усі вагони електропоїзда мають автоматичні зовнішні розсувні двері, обладнані системою вентиляції і кондиціювання повітря з функцією охолодження повітря в літній період і обігріву - в зимовий, двома екологічними вакуумними санвузлами, буфетом. У поїзді є санвузли для людей з обмеженими фізичними можливостями та місця для інвалідних візків.

Більше ніж півроку тривала підготовка ділянки Дніпропетровськ – П`ятихатки до проходження швидкісних поїздів Hyundai. На цьому напрямку придніпровські залізничники модернізували 22,9 км колії, здійснили комплексно - оздоровчий ремонт 13 км колії та середній – 16,4 км колії, виконали середній ремонт 23 комплектів стрілочних переводів, 13 комплектів стрілочних переводів замінили новими на залізобетонних брусах, пофарбували 191 інженерну споруду, встановили 90 опор контактної мережі. До необхідних габаритів привели 10 пасажирських платформ.

Загальна вартість робіт на ділянці Дніпропетровськ-П`ятихатки перевищила 109 млн. грн.

Довідка: поїзд «Інтерсіті+» 168/167 Київ – Дніпропетровськ відправлятиметься із Києва о 06:57 і прибуватиме до Дніпропетровська о 12:10. Зворотно цього ж дня виїздить о 17:36 і прибуває до Києва о 22:49.

Поїзд №166/165 Київ – Дніпропетровськ відправлятиметься із Києва о 17:42 і прибуватиме у Дніпропетровськ цього ж дня о 22:55. Зворотно відправляється о 7:24 і прибуватиме до Києва о 12:37.

Поїзд робитиме зупинки для пасажирів на станціях Трипілля-Дн.Миронівка, ім. Т.Шевченка, Знам’янка, П’ятихатки-Стикова, Дніпродзержинськ та зворотно.

Базова вартість проїзду (по понеділках, вівторках та середах) у поїздах «Інтерсіті+» за маршрутом Київ – Дніпропетровськ і зворотно становитиме у 1 класі – 335,47 грн, у 2 класі – 226,56 грн (у період 01.10 - 24.12 застосовується коефіцієнт 0,93). При оформленні проїзду в напрямку „туди” та „зворотно” у будь-який день тижня та будь-яку пору року діє знижка в розмірі 10% від вартості проїзду.

За бажанням пасажирів, які їдуть першим класом, у квиткових касах вокзалу їм запропонують включити до складу вартості квитка продуктовий набір.