slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

5,8 км колії відремонтує Придніпровська залізниця 23/11/2010

З 22 по 26 листопада на Придніпровській залізниці середньому ремонту підлягатиме колія на дільницях Сухачівка – Баглій, Обільна – Мелітополь, Мелітополь – Тащенак, Божедарівка – Кудашівка, Кудашівка – Милорадівка, Таврійськ – Бурчацьк, Слов’янка – Роз’їзд 5 км та на станції Мелітополь. Опоряджувальні роботи проводитимуться на станціях Сімферополь, перегонах Рядова – Грекувата та Сухачівка – Баглій.

Протягом тижня придніпровські залізничники замінять стрілочні переводи на станціях Сімферополь, Запоріжжя Вантажне та Самарівка. Стрілочні переводи на ст. ім. А. Алімова, Ростуща підлягатимуть середньому ремонту.

Загалом з 22 по 26 листопада 2010 року на Придніпровській залізниці буде відремонтовано середнім ремонтом 5,8 км колії. Також залізничники замінять 3 комплекти стрілочних переводів та ще 5 комплектів відремонтують середнім ремонтом.

У зв’язку з виконанням колійних робіт у графіку руху приміських поїздів можливі зміни, тому залізничники Придніпровської закликають громадян уважно слідкувати за оголошеннями на вокзалах та планувати свої поїздки заздалегідь.