slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У фізіотерапевтичному відділенні лікарні ст.Кривий Ріг вже пролікувалось 300 залізничників 20/11/2012

З моменту відкриття після реконструкції фізіотерапевтичного відділення відділкової лікарні станції Кривий Ріг-Головний кваліфіковану медичну допомогу в ньому вже отримали 300 залізничників, а медичний персонал провів 900 процедур.

Для підтримки здоров`я та лікування пацієнтів у фізіотерапевтичному відділенні діє єдина в області аерокріокамера, процедури у якій призначають людям з хворобами опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, для зняття післяопераційного болю.

Також залізничники проходять лікування на апараті біорезонансної стимуляції, який застосовується на ранніх етапах реабілітації при хворобах опорно-рухового апарату, цереброваскулярної системи; магнітолазерної терапії (для лікування урологічних, гінекологічних та ЛОР-захворювань, різних запалювальних процесів), можуть відновити сили у ванні з гідромасажем та прийняти інші водно-оздоровчі процедури.

Ще для працівників магістралі встановили інгалятори, апарати для звукового, світлового та електролікування тощо. Протягом зміни пройти процедури у фізіотерапевтичному відділенні можуть до 40 пацієнтів.

Нагадаємо, що 16 жовтня 2012 року після чотиримісячної реконструкції Придніпровська залізниця відкрила фізіотерапевтичне відділення лікарні станції Кривий Ріг-Головний. Усі роботи у відділенні проведені силами й коштом Придніпровської залізниці, їх вартість склала близько 4,5 млн. грн., з них на придбання нового медичного обладнання направили 2,5 млн. грн.

Довідка: : відділкова лікарня станції Кривий Ріг – Головний щороку обслуговує 15,5 тис. працівників Придніпровської залізниці та членів їх родин. Медичний заклад розрахований на 150 місць. У ньому успішно функціонують 4 відділення: хірургічне (з урологічними та ортопедичними ліжками), гінекологічне, неврологічне та фізіотерапевтичне).