slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця вакцинувала більше 5 тисяч своїх працівників 21/11/2012

Аби під час чергової епідемії придніпровські залізничники не захворіли на грип та забезпечили безперебійну роботу підприємства в осінньо-зимовий період, Придніпровська магістраль уже вакцинувала 5 тис. 646 своїх працівників. Щеплення зробили тим, чия робота пов’язана з тісним і постійним контактом з людьми: машиністам і помічникам машиністів, провідникам, касирам, працівникам вокзалів та станцій, медикам тощо.

Цьогоріч для медичних закладів Придніпровської залізниці закупили 6,5 тис. доз вакцини «Інфлувак» (Нідерланди) на суму 454 тис. грн., яка має високий рівень безпеки в клінічному і епідеміологічному відношеннях, мінімальний ризик розвитку поствакцинальних ускладнень.

Кампанію з вакцинації своїх працівників Придніпровська залізниця проводить щорічно власним коштом та на добровільній основі у період сезонного підвищення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції з метою попередження розвитку епідемії.

Імунітет проти грипу виробляється через 2-3 тижні після вакцинації працівника. Міністерство охорони здоров’я України вважає, що пік захворюваності припаде на грудень, тому щеплення залізничникам розпочали робити ще на початку листопада.