slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Більшість локомотивів залізниці вже оснастили системами супутникової навігації 23/11/2012

Придніпровська залізниця вже оснастила системами супутникової навігації 333 локомотиви. З них 278 вантажних електровозів (серії ВЛ-8, ВЛ-11, ДЕ-1) та 55 пасажирських (серії ЧС-7, ЧС-2) у локомотивних депо Нижньодніпровськ-Вузол (131 одиниця), Синельниківському (17), Криворізькому (51), П`ятихатському (22), Мелітопольському (55), Сімферопольському (27) та Дніпропетровському (30).

До кінця року запланували оснастити GPS-системами ще 167 локомотивів.

Впровадження систем супутникової навігації на залізничному транспорті підвищує ефективність роботи тягового господарства, контролю за використанням локомотивного парку й організації виробничої діяльності локомотивних бригад.

Системи супутникової навігації дають можливість слідкувати за положенням составів у режимі реального часу. На цифровій моделі руху поїздів по дільницях магістралі відображається ціла низка даних: тип і номер локомотива, дата роботи, номер поїзда, час його відправлення та прибуття по станціях тощо.

Отримані дані використовуються для оперативної обробки й чіткого аналізу експлуатаційних показників роботи локомотивів та локомотивних бригад, контролю за фінансовими та іншими складовими виробничої діяльності тягового господарства, пошуку резервів до її поліпшення.