slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На вокзалі Дніпропетровськ-Головний можна буде перевірити себе на ВІЛ-інфекції 27/11/2012

29 листопада на залізничному вокзалі Дніпропетровськ-Головний відбудеться акція з профілактики ВІЛ-інфекції в Україні.

Організатори інформаційно-профілактичної акції - МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» спільно з Державною адміністрацією залізничного транспорту України «Укрзалізниця» та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України.

З 09:00 до 11:00 усі бажаючі пасажири зможуть отримати інформаційні матеріали та практичні рекомендації з профілактики ВІЛ безпосередньо на території вокзалу. Крім того, біля входу на вокзал будуть розташовані мобільні амбулаторії, де кожен бажаючий зможе пройти експрес-тестування на ВІЛ та інші інфекційні захворювання.

Акція організована у рамках Всеукраїнської кампанії з профілактики ВІЛ-інфекції «Безпечне життя» напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, що відзначається щороку 1 грудня. Такі заходи цього дня пройдуть ще на трьох найбільших залізничних вокзалах України: Київ-Південний, Львів-Пасажирський та Харків-Пасажирський

Головна мета акції – сприяти формуванню у населення знань з проблеми ВІЛ та моделей безпечної поведінки шляхом проведення активної профілактичної роботи.