slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Кімнати відпочинку за залізничних вокзалах Криму користуються популярністю серед пасажирів 29/11/2012

Придніпровська залізниця пропонує пасажирам, які зустрічатимуть Новий рік та Різдво в дорозі, теплі та комфортні кімнати відпочинку на залізничних вокзалах Сімферополь, Севастополь та Джанкой Кримської дирекції залізничних перевезень.

Номери кримських вокзалів досить популярні серед подорожуючих. Так, за 10 місяців 2012 року у них зупинилось більше 16 тисяч пасажирів. Зокрема, на вокзалі Сімферополь - 7741, Севастополь – 2802 та Джанкой – 5729 пасажирів.

Нагадаємо, що на Севастопольському залізничному вокзалі до послуг пасажирів одномісний та два двомісні «люкси», одно- та двомісний «напівлюкси», три двомісні номери, по одному номеру на трьох, чотирьох, п’ятьох та шістьох осіб. Вартість проживання у 2-місному номері обійдеться у 250 грн, ліжко в одномісному «люксі» – 120 грн, у двомісному номері – 100 грн, у 3-4-місних - 75 грн, в багатомісному - 60 грн, ліжко у кімнатах відпочинку підвищеного комфорту коштуватиме 200 грн.

На Сімферопольському вокзалі для туристів обладнані три корпуси кімнат відпочинку для дорослих та дітей. У десятикімнатнатному корпусі розміщені двокімнатний, двомісний та одномісний номери підвищеного комфорту, чотири звичайні двомісні номери та три номери на 3-х осіб в кожному.

Семикімнатний корпус має два одномісних та двомісних номерів, однокімнатний з двоспальним ліжком та двокімнатний «люкс».

Третій корпус розрахований на вісім кімнат, серед яких два чотиримісні номери, по три – двомісних та тримісних. Ще у приміщенні вокзалу є кімната відпочинку для інвалідів на візках (два ліжка вартістю по 90 грн).

Проживання у 2-кімнатному «люксі» обійдеться пасажиру в 400 грн, у двокімнатному номері підвищеного комфорту – 350 грн, однокімнатний номер підвищеного комфорту – 300 грн, одномісний підвищеного комфорту – 200 грн, ліжко у двомісному номері підвищеного комфорту коштуватиме 150 грн. Ліжко у звичайному двомісному номері коштуватиме 90 грн, у тримісному без телевізора - 65 грн, з телевізором – 70 грн, у чотиримісному – 60 грн. Перебування у кімнаті матері та дитини для дорослого пасажира складе 55 грн за ліжко, для дитини дитині (немовля) – 15 грн.

На вокзалі Джанкой бажаючі можуть скористатись одно- та двомісним номером «люкс» (150 грн та 100 грн за ліжко відповідно), 2-місним номером (ліжко 80 грн), 3-місним (ліжко 70 грн) та 4-місним (ліжко 60 грн).

Ціни вказані за добу перебування.

Усі кімнати відпочинку на вокзалах Кримської дирекції надають своїм відвідувачам різноманітні побутові зручності - від душу до праски та замовлення їжі у номер.