slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Колективу Придніпровської залізниці представили нового керівника – Ігоря Гладкіх 29/11/2012

Сьогодні, 29 листопада, Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак представив колективу Придніпровської залізниці нового керівника – Ігоря Гладкіх, якого призначено на цю посаду згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2012 року №944-р.

Володимир Козак побажав новому очільникові Придніпровської магістралі успіхів у роботі й подальшого примноження славних здобутків підприємства – одного з найбільших за обсягами вантажних і пасажирських перевезень у мережі українських залізниць.

Керівник Державної адміністрації залізничного транспорту України також подякував за плідну діяльність на чолі Придніпровської залізниці Олександрові Момоту, що більш як два роки очолював підприємство до свого звільнення з цієї посади у зв'язку з обранням народним депутатом України й зміг успішно згуртувати трудовий колектив для вирішення складних проблем, які постали перед галуззю в добу її реформування.

Теплі слова вдячності за вагомий внесок у розвиток транспортної інфраструктури Придніпров’я, особисту участь у розбудові регіону на адресу Олександра Момота висловив і голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Вілкул. Він також озвучив своє міцне переконання в тому, що з приходом до керма нового начальника «Придніпровська залізниця та обласна держадміністрація, як і раніше, працюватимуть мов злагоджений механізм - задля динамічного розвитку регіону й самого підприємства».

У своєму відповідному слові начальник Придніпровської магістралі Ігор Гладкіх зазначив:

- Я – виходець з цього трудового колективу. Придніпровська залізниця мені рідна, тож я зроблю все можливе для її подальшого розвитку й процвітання, для гідного виконання завдань, поставлених перед підприємством Урядом та керівництвом Укрзалізниці. Є нові ідеї, нові плани. Я готовий працювати над їх втіленням, - додав він.
Біографічна довідка

Гладкіх Ігор Веніамінович народився 15 січня 1962 року в місті Джанкой АР Крим.

Освіта вища: закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту, спеціальність — «Управління процесами перевезень на залізничному транспорті», кваліфікація — «Інженер шляхів сполучення по управлінню процесами перевезень на залізничному транспорті».

Трудову діяльність розпочав у 1984 році.

Працював черговим по коліях та парках, черговим по станції Нижньодніпровськ Вузол Придніпровської залізниці м. Дніпропетровськ, поїзним диспетчером Дніпропетровського відділка Придніпровської залізниці, заступником начальника станції Дніпропетровськ Придніпровської залізниці, дорожнім диспетчером оперативно - розпорядчого відділу служби перевезень Придніпровської залізниці, заступником начальника відділу перевезень Дніпропетровського відділка Придніпровської залізниці, першим заступником начальника Дніпропетровського державного підприємства по перевезеннях вантажів та пасажирів Придніпровської залізниці, начальником служби перевезень - заступником начальника Дорожнього центру управління перевезеннями Донецької залізниці.

З грудня 2000 року по травень 2001 року — заступник начальника Донецької залізниці - начальник Дорожнього центру управління перевезеннями м. Донецьк.

З травня 2001 року по березень 2004 року — перший заступник начальника Придніпровської залізниці м. Дніпропетровськ.

З вересня 2006 року по січень 2008 року — начальник Придніпровської залізниці м. Дніпропетровськ.

З січня 2008 року по вересень 2009 року — Радник генерального директора Укрзалізниці м. Київ.

З 24 квітня по 28 листопада 2012 року - заступник генерального директора Укрзалізниці.

Нагороджений знаком "Почесний залізничник" у 2002 та 2007 роках.