slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У будинку відпочинку депо Н.Д.-Вузол вже побувало більше тисячі локомотивних бригад 30/11/2012

Придніпровська залізниця подбала про створення гідних умов відпочинку для машиністів та їхніх помічників, які тривалий час знаходяться у дорозі.

Саме для цього на підприємстві влітку було відкрито новий будинок відпочинку локомотивних бригад у депо Нижньодніпровськ-Вузол. З моменту відкриття тут уже побували 1059 локомотивних бригад: 92 - з Придніпровської , 948 – з Донецької та 19 – з Південної залізниці.

У новому будинку відпочинку комфортно й затишно. Він містить 28 дво- та тримісних спальних кімнат. На кожному поверсі обладнано душові та санвузли, є тренажерний зал, кімнати відпочинку з телевізорами, прекрасний зимовий сад, а також кімната психолога, який зніме в залізничників стресове навантаження після роботи. Крім того, до послуг машиністів та їхніх помічників пральні кімнати, кухня та сушарня, де за потреби вони можуть висушити одяг чи взуття.

Довідка: на Придніпровській залізниці діють 13 будинків та 2 кімнати відпочинку для локомотивних бригад. У планах залізничників відремонтувати та облаштувати ще 2 будинки відпочинку - в Дніпропетровську та Чаплиному.