slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники навчали дітей безпеці 11/12/2012

На Придніпровській залізниці завершився місячник профілактично-роз`яснювальної роботи із запобігання випадкам невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед учнів і студентів навчальних закладів, розташованих поблизу магістралі.

За період місячника 459 фахівців залізниці прочитали 720 лекцій про правила безпеки на залізничному транспорті близько 51 тис. учнів шкіл, ліцеїв, коледжів, а також студентам вишів Дніпропетровської, Запорізької областей та АР Крим, продемонстрували 803 тематичні відеоматеріали та розповсюдили 38 тис. профілактичних пам`яток.

Не забули й про вихованців дитячих залізниць, адже саме вони своїм прикладом спонукають однолітків, друзів та близьких дотримуватись правил безпеки на об’єктах магістралі.

З цією метою на Запорізькій дитячій залізниці організували виставку дитячих малюнків та плакатів на тему «Охорона праці та безпека життєдіяльності юних залізничників» та «Не грайтеся поблизу залізничного полотна».

Крім того, під час чергування змін юні провідники вагонів провели вікторину та бліц-опитування пасажирів на тему: «Безпечна поведінка на залізниці». Ерудитів було заохочено тематичними брошурами та закладками для книг.