slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Запорізька дитяча залізниця готується до Нового року та Різдва 14/12/2012

Запорізька дитяча залізниця (ЗДЗ) активно готується до зустрічі новорічних свят. Юні залізничники вже почали прикрашати навчальний корпус яскравими іграшками, гірляндами та виробами ручної роботи.

22 грудня на вихованців ЗДЗ чекає новорічне шоу з різноманітними конкурсами, іграми, забавами, які юні залізничники готують власними силами спільно з керівництвом дитячої залізниці та своїми інструкторами.

А 3-13 січня 2013 року на дитячій магістралі пройде місячник з охорони праці, під час якого на юних пасажирів чекають цікаві завдання з питань безпечного поводження на залізниці, а також новорічні конкурси і змагання. Переможці отримають цікаві та корисні призи.

Нагадаємо, що під час новорічних свят та шкільних канікул (з 3 до 13 січня 2013 року) Запорізька дитяча залізниця працюватиме щоденно з 09.45 до 15.00.

Юні залізничники запрошують мешканців і гостей Запоріжжя до себе та обіцяють, що час, проведений на дитячій магістралі, стане для її відвідувачів незабутнім – яскравим, веселим і корисним.