slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця готова до роботи за складних погодних умов 18/12/2012

На Придніпровській залізниці готові до безперебійної та безаварійної роботи в складних умовах зимової негоди.

У структурних підрозділах магістралі створено 210 чергових аварійних бригад, у тому числі 92 - для ремонту будівель і споруд та 75 – для ліквідації наслідків аварійних збоїв у подачі електроенергії.

Сформовані й спеціальні бригади для очищення від снігу колії та стрілочних переводів. Бригади першої черги (у складі колійників) вже були в роботі, бригади другої-третьої черги (у складі залізничників, військових та працівників територіальних підприємств і організацій) буде задіяно в період сильних снігопадів та хуртовин.

Крім того, для забезпечення безперебійного руху пасажирських та вантажних потягів за складних погодних умов на магістралі обладнали електрообігрівом 234 стрілочних переводи, пневмообдуванням – 2381.

Справна й забезпечена пальним уся снігоприбиральна техніка підприємства - 39 колієочисних машин СДПМ та СМ-2, а також 49 одиниць автодорожньої техніки, яку за потреби теж залучають до прибирання снігу.

Вжито й низку антиожеледних заходів. Зокрема, контактну мережу обладнано 120 схемами плавлення ожеледі та 84 схемами профілактичного підігріву; на локомотивах установили 49 пристроїв для механічного очищення ожеледі з контактного дроту. На підприємстві також збільшено запаси антиожеледної змазки СГС-Д та ЦН ІІ-КЗ.