slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці змагались спеціалісти з охорони праці 18/12/2012

На Придніпровській залізниці змагалися за звання кращого спеціаліста з охорони праці.

У конкурсі взяло участь 19 профільних фахівців зі служб колії, сигналізації і зв’язку, приміських та пасажирських перевезень, електропостачання, будівельно-монтажних і цивільних споруд, локомотивного та вагонного господарства, а також Дніпропетровської, Криворізької, Запо-різької та Кримської дирекцій залізничних перевезень.

Змагальники пройшли кілька турів: бліц-опитування з 15 тематичних запитань, «Запитання від колеги», «Гостре око» (під час перегляду відеоролика «Акумуляторне відділення» знайти допущені порушення), а призери – ще й фінальний тур у вигляді відповідей на запитання.

Журі було складно визначити переможців, адже всі учасники професійного конкурсу показали міцні знання та майстерне вміння.

Після тривалих дискусій призові місяця розподілись таким чином: 1-е посіла Наталя Сердечна (начальник сектору охорони праці ТЧ-8 служби локомотивного господарства), 2-е розділили між собою Олександр Комар (інженер з охорони праці ПЧ-15 служби колії) та Людмила Ігнатенко (інженер з охорони праці станції Євпаторія-Курорт Кримської дирекції залізничних перевезень), 3-є дісталось Тетяні Покидько (інженер з охорони праці ПЧ-6 служби колії), Володимиру Олейнику (інженер з охорони праці ВЧД-4 служби вагонного господарства) та Валентині Гриценок (інженер з охорони праці ЛВЧД-11 пасажирської служби).

Переможці конкурсу отримали нагороди від керівництва Придніпровської залізниці та Дорпрофсожу, а всі його учасники - пам’ятні призи.