Придніпровська залізниця

Дорогі залізничники! 19/01/2018

На долю мого тата та Вашого колеги, 52-літнього Кравчука Валерія Костянтиновича, оглядача-ремонтника вагонів ПТО Апостолове ВЧДЕ-2 Батуринська, випало нелегке випробування. Після перенесеного місяць тому загального інфаркту утворився тромб, який становить загрозу життю.

Коронарографія показала, що татові терміново необхідна операція на серці - аортокоронарне шунтування. Однак ця складна операція потребує значних коштів, яких у нашої родини немає.

Тато багато років безперервно працює на залізниці, щиро вірить у залізничне братство.

ПРОШУ ВІДГУКНУТИСЯ НА НАШЕ ПРОХАННЯ І НАДАТИ ПОСИЛЬНУ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ. ЗАЗДАЛЕГІДЬ ВДЯЧНІ ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ.

Номер картки ПРИВАТБАНКУ
5168 7426 0555 6293 Кравчук Валерій Костянтинович
4149 4978 6898 5062 Кравчук Тетяна Валеріївна

У 2017 році кількість незаконних втручань у роботу Придніпровської залізниці зросла більш як удвічі 18/01/2018

Кількість несанкціонованих втручань у роботу регіональної філії «Придніпровська залізниця» торік збільшилася з 86 випадків у 2016 році до 184, тобто більше ніж удвічі.

У результаті незаконних дій сторонніх осіб упродовж минулого року було затримано 709 поїздів загалом на 437 год. 18 хв. Залізниці завдано збитки у сумі майже 2 млн 367 тис. гривень.

Для порівняння: у 2016 році було затримано 226 поїздів загалом на 190 год. 09 хв., збитки магістралі склали майже 1 млн 180 тис. гривень.

Найчастіше в 2017 році зловмисники вдавалися до крадіжок вантажів та елементів рухомого складу, а також розобладнання залізничних пристроїв - 143 випадки (проти 54 – позаторік).

Сімнадцять випадків несанкціонованих втручань минулого року були пов’язані з повідомленнями про встановлення вибухових пристроїв на вокзалах чи інших залізничних об`єктах, а також у рухомому складі та виявленням таких пристроїв, переважно застарілих боєприпасів (у 2016 році – 17).

У 6,5 рази торік зросла кількість випадків, коли невстановлені особи накладали на колії сторонні предмети (у 2016 році – 2).

Зареєстровано також 8 фактів насильницьких дій щодо осіб, які знаходяться на залізничному транспорті (в 2016 році – 9) та три випадки кидання сторонніх предметів у рухомий склад.

Придніпровські залізничники застерігають громадян від незаконного втручання у роботу залізничного транспорту, яке може спричинити катастрофічні наслідки, а також наголошують на тому, що ці дії тягнуть за собою кримінальну та адміністративну відповідальність.

Придніпровські залізничники закликають громадян дотримуватися правил безпеки 18/01/2018

У 2017 році на залізничних переїздах Придніпровської залізниці та коліях поза ними сталося 12 дорожньо-транспортних пригод за участю автотранспорту. Загинуло шестеро людей, у тому числі одна дитина, ще троє осіб отримали травми.

Для порівняння: у 2016 році на переїздах та коліях магістралі було допущено 10 ДТП, травмувалися 5 людей.

Усі випадки сталися з вини водіїв автотранспорту, які грубо порушили правила безпечного перетину залізничних колій, чим наразили на небезпеку себе та пасажирів.

Придніпровські залізничники наголошують на тому, що уникнути непоправних трагедій можна лише шляхом неухильного дотримання правил безпеки на залізничних об’єктах та у рухомому складі.

Бережіть себе!

У 2017 році вандали завдали Придніпровській залізниці збитків у сумі понад 157 тис. гривень 18/01/2018

Упродовж 2017 року приміські електропоїзди Придніпровської магістралі 70 разів зазнавали пошкоджень через дії залізничних хуліганів (проти 43 випадків – у 2016 році).

Загальний збиток від хуліганських витівок перевищив 157 тис. гривень з урахуванням витрат на відновлення рухомого складу.

Найчастіше вандали розмальовували вагони приміських составів, били шибки у вікнах та дверях, розукомплектовували міжвагонні з’єднання. Любителі графіті найактивніше в минулому році діяли на станціях Новоолексіївка, Тимкове та Пришиб.

За всіма фактами хуліганських дій щодо моторвагонного рухомого складу було направлено матеріали до органів Національної поліції, до відповідальності впродовж року було притягнуто трьох залізничних хуліганів.

Придніпровські залізничники звертаються до громадян з проханням берегти приміські состави, які щодня перевозять у приміському сполученні десятки тисяч пасажирів, серед яких майже половина – це представники соціально вразливих верств населення.

Переглянути архівні новини