Придніпровська залізниця

Придніпровська залізниця звертає увагу пасажирів на тимчасові зміни в графіку руху пасажирських поїздів 06/12/2018

У зв’язку з проведенням 11-18 грудня робіт з реконструкції залізничного мосту через річку Мокра Московка на перегоні Ростуща – Передатна, що в Запорізькій області, відбудуться зміни в графіку руху окремих пасажирських поїздів.

Так, у цей період зміненим маршрутом та/або графіком курсуватимуть:

- приміські поїзди:
№ 6849 Пологи – Запоріжжя-2,
№ 6852 Запоріжжя-1 – Пологи,
№ 6841 Пологи – Запоріжжя-2,
№ 6844 Запоріжжя-2 – Пологи,
№ 6843 Пологи – Бердянськ,
№ 6842 Бердянськ – Пологи;
№ 6851 Пологи – Бердянськ,
№ 6850 Бердянськ – Пологи,
№ 964 Пологи – Чаплине,
№ 963 Чаплине – Пологи;
№ 6855 Комиш Зоря – Пологи,
№ 6856 Пологи – Комиш Зоря,
№ 6857 Комиш Зоря – Пологи,
№ 6860 Пологи – Комиш Зоря;

- пасажирські поїзди:
№ 136/135 Київ – Бердянськ,
№ 136/135 Бердянськ – Київ.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності і просимо пасажирів бути уважними, заздалегідь планувати свої подорожі й уточнювати необхідну інформацію.

З розкладом руху пасажирських поїздів можна ознайомитися на залізничних воказалах і станціях, а також на офіційних сайтах АТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Придніпровська залізниця» (у розділі «Пасажирам»).

У Кривому Розі пройшов профорієнтаційний захід для випускників шкіл 06/12/2018

Днями у Центрі юнацької творчості м. Кривий Ріг пройшов профорієнтаційний стартап Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею «Наші професії – ваше майбутнє», орієнтований на учнів 9 та 11 класів загальноосвітніх шкіл Довгинцевського району. Захід викликав настільки великий інтерес, що актова зала центру ледь вмістила всіх охочих.

Програма стартапу складалася з відео- та фотовізитівок навчального закладу, які супроводжувалися розповіддю представників ліцею про професії, яким тут навчають, про його матеріально-технічну базу, навчальні будні та дозвілля студентів.

Гучні оплески присутніх викликали виступи студентської агітбригади та колективів художньої самодіяльності ліцею, а виставка технічної творчості з діючими експонатами – непідробний інтерес та захоплення гостей.

Учасниками заходу стали також представники регіональної філії «Придніпровська залізниця», зокрема, головний інженер Криворізької дирекції залізничних перевезень Сергій Сокур, начальник відділу кадрів Кристина Мішеніна, помічник начальника з кадрових питань експлуатаційного вагонного депо Батуринська Олена Волошина, помічник начальника з кадрових питань Криворізького локомотивного депо Валерій Сілін, інженер служби кадрової та соціальної політики Тетяна Чакир. Як потенційні роботодавці вони презентували затребувані залізничні професії.

Проведений захід мав за мету сприяти зміцненню партнерських стосунків «Ліцей-школа-підприємство», підвищенню інтересу до робітничих професій, формуванню позитивного іміджу професійно-технічної освіти в цілому.

До Міжнародного дня інвалідів на Придніпровській залізниці надали матеріальну допомогу працівникам з особливими потребами 03/12/2018

До Міжнародного дня інвалідів об’єднана профспілкова організація служб регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» виділила матеріальну допомогу працівникам з інвалідністю – колишнім і теперішнім. Кошти від профспілки отримали 20 фахівців, які працюють в головному офісі залізниці, та ще 42 пенсіонери-управлінці, які відносяться до категорії людей з особливими потребами.

Окрім цього, матеріальну допомогу колишнім залізничникам-інвалідам з Дніпровського, Криворізького та Запорізького регіонів надала і дорожня Рада ветеранів.

Нагадаємо, що щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день інвалідів акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день також є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами.

З початку 2018 року придніпровські залізничники відремонтували понад 5,2 тис. вантажних вагонів 28/11/2018

За десять місяців 2018 року у спеціалізованих вагоноремонтних депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було оновлено 5243 вантажні вагони, з яких капітальний ремонт пройшли 440.

Найбільші обсяги робіт було виконано ремонтниками вагонних депо Пологи – 955 вагонів, Нижньодніпровськ-Вузол – 855 та Мелітополь – 829.

У вагонному депо Верхівцеве за цей період відремонтували 788 вантажних вагонів, Батуринська – 676, Мудрьона – 521, П’ятихатки – 520, Запоріжжя-Ліве – 109.

Тільки у жовтні придніпровські залізничники різними видами ремонту оновили 413 вантажних вагонів.

Профілактика невиробничого травматизму – один з важливих напрямків діяльності придніпровських залізничників 28/11/2018

Для попередження випадків невиробничого травматизму в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» поєднують організаційно-технічні та інформаційно-роз’яснювальні заходи, покликані підвищити рівень безпеки залізничної інфраструктури та виховувати у громадян культуру безпечної поведінки.

За десять місяців 2018 року на реалізацію завдань дорожньої програми попередження нещасних випадків невиробничого характеру було спрямовано майже 7, 2 млн гривень.

Ці кошти витрачено на огородження небезпечних місць територій станцій та виробничих підрозділів залізниці, ремонти та утримання пасажирських платформ, переїздів, пішохідних та службових переходів, зокрема облаштування їх сучасним та якісним освітленням; виготовлення та розповсюдження профілактичної наочності.

Так, усі вокзали, станції та зупинні платформи Придніпровської залізниці забезпечено плакатами, інформаційними листівками, попереджувальними знаками про потенційні загрози перебування на залізничних коліях.

Пасажирів вокзалів та станцій сповіщають за допомогою гучного зв’язку про прибуття-відправлення рухомого складу та маневрові роботи.

Пильна увага приділяється надійній роботі загороджувальних пристроїв, пристроїв звукової та світлової сигналізації у місцях автотранспортного та пішохідного перетину колій.

Невід’ємною складовою профілактичної роботи залізничників є місячники профілактично-роз’яснювальної роботи щодо правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, яку проводять серед населення, зокрема учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, працівників підприємств, розташованих насамперед у районах, прилеглих до залізничних колій.

Так, під час проведення такого місячника в жовтні цього року було охоплено понад 500 навчальних закладів, відбулося близько 800 тематичних занять майже з 49 тис. слухачів. До цієї роботу залучалися близько 500 фахівців залізниці, які використовували у ході бесід наочні матеріали, зокрема відеофільми. Лекціями також було охоплено 14 виробничих підприємств та понад 400 трудівників.

Щоб не допустити перебування сторонніх осіб на коліях, перетин колій у невизначених місцях, проникнення громадян на пасажирські платформи поза турнікетами, що нерідко пов’язано з небезпекою, тільки у жовтні 2018 року було проведено сто спільних рейдів працівників воєнізованої охорони, станцій, а також колійного і пасажирського господарства. У ході цих рейдів було затримано 45 осіб, проведено роз’яснювальну роботу з більш як 200 порушників, ще 35 оштрафовано.

За словами фахівців з охорони праці, громадяни продовжують травмуватися через недотримання елементарних правил безпеки: ходіння по залізничних коліях, перехід через колії у невстановлених місцях або на небезпечній відстані перед поїздом, що наближається (ближче ніж за 400 м), ігнорування заборонних сигналів світлофора та звукової сигналізації, використання навушників під час перетину колій тощо.

Нагадуємо, що лише особиста обережність, неухильне дотримання правил безпечної поведінки на залізничному транспорті та об’єктах залізничної інфраструктури є надійною запорукою безпеки всіх учасників руху.

Переглянути архівні новини