Придніпровська залізниця

Придніпровська залізниця: вимагаємо не підтасовувати інформацію 15/02/2019

Фотографії, на яких побудував свій критичний матеріал один із інформаційних сайтів міста Запоріжжя, жодним чином не доводять приналежність зображеного на фото рухомого складу регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Сучасні можливості інтернету дозволяють визначити, де і коли вперше з’явилися в мережі світлини зі згаданого інформаційного повідомлення.

Перша - на російському сайті «News1ru», де в матеріалі від 25 серпня 2018 року йшлося про пасажирський потяг Москва-Херсон. Друга - в Інстаграм у групі «News_zp», однак без зазначення конкретного маршруту приміського електропоїзда та дати поїздки. Припускаємо, що публікація цього фото була лише приводом до обговорення теми, тобто фото мало ілюстративний характер.

Проведена регіональною філією перевірка моторвагонного рухомого складу, який на цей час курсує у Запорізькому регіоні, не виявила в електропоїздах несправностей, подібних до зображених на фото, та відміток про усунення останнім часом таких несправностей.

Закликаємо журналістів бути максимально точними під час роботи з інформацією, не припускати маніпулювання нею, піару на актуальних для суспільства темах шляхом посилання на недостовірні чи вигадані джерела. Подібні випадки шкодять не лише діловій репутації фігурантів недостовірних матеріалів, але й їх авторів.

Ушанували воїнів-інтернаціоналістів 15/02/2019

Сьогодні - День ушанування воїнів-інтернаціоналістів. Ця дата пов’язана з подіями лютого 1989 року, коли завершилося виведення радянських військ з території Афганістану. У тій війні взяли участь 160 тис. українців, більш як дві тисячі з них не повернулися додому.

Об’єднана профспілкова організація служб регіональної філії «Придніпровська залізниця» виділила матеріальну допомогу чотирьом працівникам управління, які є учасниками бойових дій на території інших держав.

Воїнів-інтернаціоналістів ушанували і в інших структурних підрозділах та трудових колективах залізниці.

У січні 2019 року на Придніпровській залізниці навантажили майже 1,4 млн тонн вугілля 13/02/2019

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» забезпечує стабільні перевезення вугільних вантажів на адресу енергетичних підприємств.

У січні придніпровські залізничники навантажили 1 млн 384,1 тис тонн вугілля, що на 2,5 % перевищує аналогічні показники минулого року. У цьогорічних перевезеннях вугільних вантажів були задіяні понад 20 тисяч вагонів.

Основним відправником вугілля у межах Придніпровської залізниці є ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля", а споживачами – енергетичні підприємства та збагачувальні фабрики, розташовані в східних, західних та південних регіонах України.

Нагадаємо, що під час підготовки до нового опалювального сезону регіональна філія майже на 7% збільшила темпи навантаження вугілля.

У січні Придніпровська залізниця навантажила майже 8 млн тонн вантажів 13/02/2019

У січні 2019 року придніпровські залізничники навантажили понад 7,8 млн тонн вантажів, у тому числі майже 3,6 млн тонн – в експортному сполученні.

Серед вантажів, призначених для перевезення за межі країни, переважали залізна і марганцева руда (2 млн 396 тис. тонн), чорні метали (905 тис. тонн), зерно та продукти помелу (97 тис. тонн).

У внутрішньому сполученні основними вантажами були залізна і марганцева руда – 2 млн 337 тис. тонн, кам’яне вугілля – 1 млн 384 тис. тонн, чорні метали –155 тис. тонн, мінбудматеріали – 137 тис. тонн і кокс – 56 тис. тонн.

Нагадаємо, що в 2018 році регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» навантажила майже 97 тонн вантажів.