Придніпровська залізниця

Шановні колеги! 27/6/117

Вітаю вас із нагоди державного свята - Дня Конституції України.

28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови нашої незалежної держави, зміцнення її ролі як повноправної учасниці світового співтовариства, утвердження в країні демократії й верховенства права.

Бажаю всім міцного здоров`я, натхнення й успішної праці на благо нашої рідної України, залізничної галузі, задля добробуту ваших родин і трудових колективів.

Миру вам і добра, втілення в життя найсміливіших планів, мрій і сподівань, щасливої долі, гідної оцінки ваших трудових зусиль.

Спасибі за вашу сумлінну працю. Нехай вона завжди приносить вам матеріальне благополуччя і моральне задоволення, дає можливість реалізувати свої вміння та досвід, бути корисними та успішними.

З повагою
Директор регіональної філії М.С. Кужавський
Голова Дорпрофсожу О.В. Букреєв

Шановні пані та панове! 27/6/117

Вітаю вас із Днем Конституції України – святом найважливішого державного документа!

Україна має величезний потенціал до формулювання загальнолюдських цінностей і актуальних ідей у правовому полі. Адже саме вона дала світові один із перших правових документів – Конституцію Пилипа Орлика.

Це свято нагадує, що власну позицію варто обстоювати з гідністю й тільки цивілізованими методами. Повага один до одного, готовність вислухати та зрозуміти іншу точку зору – над усе.

Тільки за умови верховенства права зможемо привертати увагу інвесторів, берегти кваліфіковані кадри, розвивати зручні для туризму та ділових подорожей маршрути. Настав час повною мірою скористатися власним потенціалом. Кожен з нас своїми вчинками робить внесок у майбутнє. Шлях до успіху не буде легким і веселим. Але він буде цікавим і натхненним.

З нагоди свята бажаю вам толерантності, впевненості у своїх силах і наснаги для реалізації власних ідей.

З повагою
Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун

На Придніпровській залізниці присікли десять крадіжок вантажів та майна магістралі 26/6/2017

З 19 по 25 червня 2017 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі попередили десять крадіжок вантажів та залізничного майна. За спробу скоєння цих злочинів затримано шістьох осіб.

Так, ввечері 20 червня на станції Діївка оперативна група впіймала розкрадача вугілля, яке зловмисник скинув з поїзда. Затриманого направили до місцевого відділу поліції.

На станції Горяїнове 22 червня злодій намагався вкрасти сім гальмівних башмаків, однак був затриманий ВОХОРівцями та переданий правоохоронцям.

Для попередження розкрадань бухту з вагонів за цей період стрільцям ВОХОР довелося шість разів застосовувати вогнепальну зброю на станції П’ятихатки, перегонах П’ятихатки – Ерастівка та П’ятихатки-Стикова – Ерастівка.

Окрім цього, охоронці затримали та оштрафували 26 порушників правил безпеки на залізничному транспорті, які ходили коліями у невизначених місцях.

На Придніпровській залізниці загинула літня жінка, яка переходила через колії перед вантажним потягом 26/6/2017

Минулими вихідними на станції Діївка (м. Дніпро) 81-річна жінка потрапила під вантажний поїзд.

Старенька прямувала до пасажирської платформи, при цьому перетинала колії у невстановленому місці, ще й перед составом, який стрімко наближався

Помітивши сторонню особу на коліях, машиніст вантажного поїзда застосував екстрене гальмування, але уникнути наїзду на людину йому не вдалося. Потерпіла загинула на місці події.

З початку 2017 року це вже 36 випадок невиробничого травматизму на Придніпровській магістралі. Залізничники закликають громадян бути пильними та неухильно дотримуватися правил безпеки на залізничному транспорті.

У січні-травні 2017 року пасажири Придніпровської залізниці придбали через Інтернет близько 930 тис. залізничних квитків – більш як 41% від загального продажу 23/6/2017

За п’ять місяців 2017 року Придніпровська залізниця перевезла понад 10 млн 982 тис. пасажирів, з яких майже 3 млн. 936 тис. осіб – у далекому сполученні. Найпопулярнішими напрямками залізничних подорожей у далекому сполученні залишаються столичний, західний (Львів, Трускавець) та приморський (Одеса і курорти Приазов’я).

Стабільно високим попитом серед пасажирів продовжують користуватися електронні сервіси Укрзалізниці. Так, у січні-травні більш як 41% загальної кількості проїзних документів було придбано пасажирами через мережу Інтернет – 927,4 тис. із 2 млн 246 тис. квитків.

У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року кількість онлайн-продажу зросла на 6% - торік пасажири залізниці оформили 1 млн 945, 3 тис. квитків, з них за допомогою електронних сервісів – 681,3 тисячі.

Нагадаємо, що наразі квитки через Інтернет можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення, окрім додаткових і регіональних. Також у режимі онлайн можна оформити й оплатити проїзд на регіональні поїзди та поїзди міжнародного сполучення з країнами СНД. При цьому пасажир отримує бланк замовлення, який необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток.

При придбанні квитків онлайн пасажири можуть скористатися офіційним сайтом Укрзалізниці booking.uz.gov.ua, з листопада минулого року працює його мобільна версія. Також віднедавна власники смартфонів на базі операційної системи Аndroid можуть використати мобільний додаток Укрзалізниці для придбання квитків, завантаживши його в Google Play.

Переглянути архівні новини