Придніпровська залізниця

Щодо ліквідації наслідків сходження з рейок вантажного поїзда на станції Нижньодніпровськ-Вузол 19/06/2018

Поблизу станції Нижньодніпровськ-Вузол (м.Дніпро), де сьогодні вранці сталося сходження з рейок локомотива та групи вантажних вагонів, тривають відновні роботи. На 13:00 було піднято локомотив та по чотири вагони з "голови" та "хвоста" поїзда. Одночасно колійники розбирають непридатні до використання рейки та шпали, готуючи фронт робіт з укладання нової рейко-шпальної решітки. Неподалік від місця аварії залізничники знайшли частину знятих зловмисниками скріплень, які поспіхом просто кинули.На місці працюють представники поліції. Рух поїздів не припиняється.

Дивіться ФОТОРЕПОРТАЖ з місця події.

На Придніпровській залізниці провели молодіжний тренінг, на якому виховували в молодих залізничників риси керівників 19/06/2018

Днями у регіональній філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» пройшов дводенний молодіжний тренінг на тему «Розвиток керівного потенціалу молоді як основний фактор взаємодії в залізничній галузі».

Організатором заходу стала дорожня служба кадрової та соціальної політики, одне з головних завдань якої – створення кадрового резерву. А його найперспективніше формувати з молодих залізничників. Тож учасниками молодіжного тренінгу стали 34 представники різних структурних підрозділів регіональної філії, нещодавні випускники профільних вишів.

Програма тренінгу складалася з різнопланових, однак цікавих та пізнавальних заходів – виробничої екскурсії на одну з найбільших сортувальних станцій не лише регіональної філії, але й усієї залізничної мережі – Нижньодніпровськ-Вузол; спілкування з психологом та колегами, які мають досвід створення інноваційних проектів розвитку галузі, квесту на вирішення командних завдань і, звичайно, дозвілля.

«Фабрика маршрутів», як ще нерідко називають станцію Нижньодніпровськ-Вузол, вразила учасників тренінгу своїми розмірами, обсягами виконуваних робіт та активним ритмом життя; нагадала, що залізниця потребує висококваліфікованих кадрів.

Учасники галузевого конкурсу інноваційних проектів Укрзалізниці «Лідер інновацій» Ольга Лисецька та Андрій Троян розповіли молодим залізничникам, як стати драйверами технологічного прогресу компанії, створити конкурентоспроможні та перспективні інноваційні проекти.

А психолог дорожньої служби кадрової та соціальної політики Марина Чуприна вчила учасників тренінгу бути грамотними керівниками, вірно взаємодіяти з підлеглими, доносити та отримувати інформацію.

Захопив молодих залізничників і квест, численні завдання якого змушували учасників тренінгу діяти як одна команда, підтримувати та рахуватися один з одним, гуртом досягати спільної мети.

Молодіжний тренінг, який стає вже традиційним щорічним заходом, - це складова тієї комплексної роботи, яку на залізниці проводять із молоддю з метою формування корпоративних цінностей та активної життєвої позиції, підвищення кваліфікаційного рівня, формування кадрового резерву, на який невдовзі ляжуть нелегкі завдання якісної трансформації залізничної галузі.

Придніпровська залізниця: завдяки змінам у розкладі руху приміських поїздів ще більше пасажирів матимуть можливість дістатися до Генічеська 19/06/2018

З метою більш повного забезпечення попиту пасажирів на перевезення до приазовського курорту Генічеськ регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» змінює розклад руху кількох приміських поїздів.

Так, з 25 червня приміський поїзд № 6277 сполученням Лозова – Дніпро-Головний відправлятиметься зі станції Лозова о 05:57 (замість 06:13). Це дасть пасажирам можливість по станції Синельникове-1 пересісти на приміський поїзд № 6702/6701/6703 сполученням Дніпро-Головний – Таврійськ – Генічеськ зі зручним інтервалом між поїздами 8 хвилин (№ 6277 прибуває о 08:04, № 6702/6701/6703 відправляється о 08:12).

З 24 червня щонеділі подовжуватиметься маршрут курсування приміського поїзда № 6002. До ст. Дніпро-Головний цей поїзд курсуватиме не зі ст. Кам’янське-Пасажирське, а з Верхівцевого, звідки відправлятиметься о 04:26, щоб прибути у Дніпро до відправлення приміського поїзда № 6702/6701/6703 на Генічеськ.

З детальним розкладом руху приміських та регіональних поїздів можна ознайомитися на сайті регіональної філії «Придніпровська залізниця» Розклад руху приміських та регіональних поїздів

Зловмисники пустили під укіс вантажний поїзд у Дніпрі - через крадіжку верхньої будови колії зійшли з рейок локомотив та вагони 19/06/2018

Зловмисники пустили під укіс вантажний поїзд у Дніпрі - через крадіжку верхньої будови колії зійшли з рейок локомотив та вагони

Сьогодні, 19 червня 2018 року, близько 4-ї ночі на станції Нижньодніпровськ-Вузол через крадіжку верхньої будови колії сталося сходження локомотива та 15 вантажних вагонів.

Про інцидент повідомлено правоохоронні органи, на місці працює комісія ПАТ «Укрзалізниця».

Сходження сталося через розкрадання злодіями болтів та скріплень головної колії № 3 станції. Вісім вагонів, що зійшли з рейок, були навантажені прокатом, трубною заготовкою та дизпаливом (5,1 та 2 відповідно), сім – порожніх.

Унаслідок інциденту пасажирські поїзди далекого сполучення не затримуються. На 01:03 запізнився на прибуття приміський поїзд Дніпро – Орлівщина. Приміський поїзд Красноград – Дніпро на цей час затримується на 01:13, Дніпро – Орлівщина - на 01:55.

Залізничники занепокоєні ситуацією, яка склалася через несанкціоновані втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту. Кількість випадків навмисних пошкоджень та розкрадань елементів техніки та інфраструктури постійно збільшується. Заходи, які вживаються залізничниками, на жаль, не дають бажаних результатів щодо зменшення кількості випадків розкрадань і пошкоджень рухомого складу, елементів верхньої будови колії, пристроїв залізничної автоматики та зв’язку. Неодноразові звернення ПАТ «Укрзалізниця» до МВС, СБУ щодо активізації роботи їх місцевих підрозділів бажаного ефекту не дають. За добу в галузі фіксується по кілька втручань, що, в багато в чому, є наслідком бездіяльності правоохоронних органів.

Усі ЗМІ, що бажають долучитися до висвітлення наслідків аварії та її причин запрошуємо взяти участь у брифінгу на місці інциденту 19 червня о 12:00 за адресою: м. Дніпро, жм Північний, вул. Ілларіонівська, 4. Акредитація за телефоном: (056) 793 27 63 або 093 104 54 12 Ірина Козлова.

У 2018 році воєнізована охорона Придніпровської залізниці вберегла від розкрадань майна та вантажів на суму майже 1,8 млн гривень 18/06/2018

За п’ять місяців 2018 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» запобігли 281 крадіжці залізничного майна і вантажів вартістю близько 1 млн 765 тис. грн. За підозрою в скоєнні цих злочинів було затримано 197 осіб.

Зокрема, ВОХОРівці припинили 118 розкрадань вантажів (42 % від загальної кількості попереджених), у 37 випадках – застосовуючи вогнепальну зброю, при цьому затримали 63 зловмисників.

У поточному році злодіїв найбільше цікавлять вугілля (43%), брухт (27%), метал та металеві вироби (26%). А найбільш криміногенними ділянками є П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верховцеве (31% повідомлень про втручання сторонніх у рух поїздів, у тому числі знаходження на вагонах) та Іларіонове – Синельникове-1 – Івківка (відповідно 18%).

Щоб попередити розкрадання залізничного майна та вантажів, працівники воєнізованої охорони регіональної філії оперативно реагують на випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту, визначають і патрулюють найбільш криміногенні ділянки, станції та перегони, виставляють тут пікети та засідки, супроводжують вантажі, тощо.

Спільно з працівниками правоохоронних органів за п’ять місяців цього року ВОХОРівці здійснили 44 перевірки пунктів приймання брухту, насамперед, розташованих у прилеглих до залізниці районах. На шести були виявлені вантажі із слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації, зв’язку та електропостачання.

Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України (ходіння коліями у невизначених місцях, незаконний проїзд у вантажних потягах) було затримано 548 особи. Усі порушники оштрафовані.

Переглянути архівні новини