Придніпровська залізниця

[ архів ]

Системна робота воєнізованої охорони Придніпровської залізниці дала результати 06/02/2019

У 2018 році воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» продемонструвала ефективну системну роботу, яка дала вагомі результати.

Так, упродовж минулого року працівники ВОХОР присікли 706 розкрадань майна та вантажів залізниці на суму майже 14 млн грн. Це на 40% перевищує показники 2017 року (відповідно 512 крадіжок на суму 2,7 млн грн).

У 2018 році частка вантажів, які супроводжували стрільці воєнізованої охорони залізниці на шляху прямування поїздів, зросла з 87% до 94%, при тому, що значно збільшилися й обсяги вантажів, які підлягають супроводу працівниками ВОХОР.

Результативною була також взаємодія стрілецьких команд з органами Національної поліції в регіонах, які обслуговує магістраль. Зокрема, минулого року на 23% зросла кількість спільних перевірок пунктів приймання брухту та вугілля (з 97 – у 2017 році до 123). Під час цих перевірок було виявлено деталі верхньої будови колії, рухомого складу та вугілля, викрадене з вантажних потягів, на суму 8,2 млн грн.

Завдяки системній роботі минулого року в межах регіональної філії було припинено діяльність організованого злочинного угруповання, яке тривалий час займалося розкраданням вугілля з вантажних поїздів на станціях Миколаївка-Донецька, Синельникове-1, Синельникове-2, Брагинівка, Чаплине. Окрім цього, вдалося затримати організатора злочинного угруповання, що протягом останніх чотирьох років здійснювало крадіжки металопрокату та брухту на території П`ятихатського залізничного вузла.

У протидії розкрадачам залізничного майна та вантажів активну роль брав спеціальний підрозділ воєнізованої охорони регіональної філії, який розпочав свою діяльність наприкінці 2018 року. За неповні два місяці роботи його працівники запобігли 12 крадіжкам, під час оперативно-профілактичних відпрацювань затримали і передали правоохоронцям 12 зловмисників.

Так, 11 грудня стрільці цієї команди зупинили на станції Дніпро-Головний чоловіка, який мав при собі елементи гранати Ф-1; 10 грудня та 4 січня – присікли злочинні спроби розукомплектувати вантажні вагони на тій же станції та станції Кривий Ріг-Сортувальний: 25 грудня та 17 січня запобігли розкраданням брухту з вантажних поїздів на станціях Кривий Ріг-Сортувальний та Богуславський.

Як уже повідомлялося, стрілецька команда з профілактичної роботи була створена на залізниці з метою посилення боротьби зі злочинними посяганнями на схоронність вантажів, деталей рухомого складу, верхньої будови колії, засобів електропостачання, сигналізації та зв’язку.

Команду укомплектовано досвідченими працівниками, які мають досвід оперативної роботи, служби в правоохоронних органах та службі безпеки, забезпечено спецодягом, зброєю та автомобільним транспортом для швидкого пересування, насамперед бездоріжжям.

У 2018 році Придніпровська залізниця сплатила до бюджетів та фондів соцстраху понад 1,9 млрд гривень 05/02/2019

У 2018 році регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» спрямувала до бюджетів та фондів соціального страхування 1 млрд 931 млн 946 тис. грн.

Зокрема, до державного бюджету за рік було сплачено 253 млн 111 тис. грн, місцевих бюджетів – 795 млн 385 тис. грн, державних цільових фондів – 883 млн 450 тис. грн. Із загальної суми 62 млн 349 тис. грн склав військовий збір.

У порівнянні з 2017 роком обов’язкові платежі залізниці збільшились на 95 млн 896 тис. грн (або на 5,2 %). Це, зокрема, податок з доходів фізичних осіб, платежі до державних цільових фондів та військовий збір.

Нагадаємо, що АТ «Укрзалізниця» є одним з найбільших платників податків в Україні.

  04/02/2019

Зарахування на денну форму навчання на базі 9 класів відбувається за результатами вступних іспитів з української мови та математики. Термін навчання 3 роки 10 місяців.

Зарахування на денну та заочну форму навчання на базі 11 класів відбувається за результатами ЗНО з української мови і літератури та на вибір: фізики, математики або історії України. Термін навчання 2 роки 10 місяців.

Зарахування на денну та заочну форму навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника (ПТУ) відбувається за результатами вступних іспитів з української мови та фахового іспиту. БЕЗ ЗНО. Термін навчання 2 роки 10 місяців.

В коледжі діють підготовчі курси з математики та української мови для вступу на базі 9 класів терміном 6, 3 та 1 місяці. Заняття проводяться по суботам. Після успішного закінчення курсів нараховуються додаткові бали до вступу у коледж на спеціальності залізничного спрямування.

ДЕНЬ АБІТУРІЄНТА 01.12.2018, 16.02.2019, 20.04.2019

Галузь знань

Спеціальність

(напрям підготовки)

Спеціалізація

Кваліфікація

07 Управління та адміністрування

071 Облік і оподаткування

Бухгалтерський облік

Бухгалтер

12 Інформаційні технології

123 Комп’ютерна

інженерія

Обслуговування комп’ютерних систем і мереж

Технік-програміст

27 Транспорт

273 Залізничний транспорт

Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті

Електромеханік

Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу

Технік-електромеханік з обслуговування, ремонту та експлуатації тягового

 рухомого складу

Технічне обслуговування і ремонт вагонів

Технік-механік з

обслуговування та

 ремонту вагонів

Технічне обслуговування і ремонт пристроїв електропостачання залізниць

Технік-електрик

275 Транспортні

технології (за видами)

Організація перевезень і управління на залізничному транспорті

Технік з організації

перевезень і управління на залізничному транспорті

На Придніпровській магістралі не припиняються снігоочисні роботи, покликані забезпечити пасажирам комфортні та безпечні умови користування вокзально-станційною інфраструктурою 03/02/2019

Відлига перетворила вулиці багатьох населених пунктів Дніпропетровщини на неестетичну і не цілком безпечну суміш бруду, води та льоду, яку змушені долати автомобілі та пішоходи.

Інший вигляд мають інфраструктурні об’єкти Придніпровської залізниці – вокзали, станції, посадкові платформи, переходи через колії. Передусім, завдяки добре організованій та копіткій роботі залізничників. Адже в регіональній філії не припиняють роботу з очищення інфраструктури від злежалого снігу та наморозі, яка утворюється щоночі.

Пріоритет для залізничників – це безпека і комфорт людей, які користуються залізничним транспортом, та безпека руху. Окрім того, зима відступила ненадовго. Тож у разі нових рясних опадів боротися зі снігом буде швидше та легше.

Цими вихідними в снігоочисних роботах у Дніпропетровському регіоні було задіяно понад 800 залізничників та до 10 одиниць техніки.

Завдяки посиленій увазі до питань безпеки кількість випадків невиробничого травматизму на Придніпровській залізниці в 2018 році скоротилася майже на 20% 29/01/2019

Жорстка позиція керівництва регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» і системна робота з питань безпеки, яку проводять на магістралі, дають відчутний результат. У 2018 році кількість випадків невиробничого травматизму в регіонах, які обслуговує регіональна філія, зменшилася з 87 до 70, тобто на 19,5 %.

У 2018 році на виконання заходів дорожньої програми попередження нещасних випадків невиробничого характеру на залізничному транспорті на Придніпровській залізниці було виділено понад 9,4 млн грн. Ці кошти витрачено на огородження небезпечних місць територій станцій, депо та дистанцій; якісне утримання та достатнє освітлення пасажирських платформ, переїздів, пішохідних і службових переходів; забезпечення надійної роботи загороджувальних пристроїв, звукової та світлової сигналізації, виготовлення профілактичної наочності, тощо.

Упродовж минулого року придніпровські залізничники вели й активну профілактичну роботу. Насамперед, серед учнівської та студентської молоді в школах, ліцеях, коледжах та вишах, які розташовані в районах, прилеглих до залізничних колій. Зокрема, у ході тематичного місячника лекції щодо правил безпеки на залізничному транспорті прослухали майже 49 тис. осіб у 504 навчальних закладах. До проведення цієї роз’яснювальної роботи було залучено до 500 фахівців-залізничників.

Щоб не допустити перебування сторонніх осіб на залізничних коліях, перехід залізничних колій у невстановлених місцях, у 2018 році в межах регіональної філії були проведені спільні рейди працівників відомчої воєнізованої охорони та структурних підрозділів, під час яких затримали 1263 порушників правил безпеки на залізничному транспорті. Цих осіб оштрафовано.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > з 713
Переглянути активні новини