slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Переадресування вантажу

Переадресування здійснюється за заявою відправника, одержувача або експедитора (за дорученням).

Переадресування вантажу дозволяється посадовою особою, на ім'я якої надається заява.

Заява про переадресування надається на ім'я:

  • начальника Департаменту комерційної роботи Укрзалізниці - щодо переадресування всіх транзитних вантажів, вантажів, призначенням у річкові та морські порти, а також за межі України (крім призначення у країни - учасниці СНД, Латвійську Республіку, Литовську Республіку та Естонську Республіку);
  • начальника залізниці, начальника комерційної служби - щодо переадресування всіх вантажів у межах залізниць України, а також у країни СНД, Латвійську Республіку, Литовську Республіку та Естонську Республіку через сухопутні прикордонні переходи;
  • начальника Дирекції залізничних перевезень - щодо переадресування всіх вантажів у межах, установлених начальником залізниці;
  • начальника станції - щодо переадресування домашніх речей, які перевозяться у вагонах і контейнерах у місцевому та прямому сполученнях;
  • начальників Одеської, Придніпровської та Донецької залізниць (або осіб, уповноважених ними) - щодо переадресування вантажів із станцій своїх залізниць на припортові станції своїх залізниць.

 

Заява може надаватися через начальника станції відправлення або станції, на якій буде переадресовуватися вантаж. У цьому разі начальник станції звертається за дозволом на переадресування до відповідного підрозділу залізниці.

У заяві вказуються такі дані: найменування вантажу, номери вагона або контейнера і накладної, найменування відправника, станція і залізниця відправлення, станція і залізниця попереднього призначення, найменування першого одержувача, станція і залізниця нового призначення, найменування нового одержувача, організація або посадова особа, якій довіряється здійснити оформлення перевізних документів на вантаж, що переадресовується.

Дозвіл на переадресування вантажу у вигляді наказу надається начальникові станції, яка оформляє переадресування.

Відмова у переадресуванні надається письмово і має бути обґрунтована.

Переадресування вантажу здійснюється за первинними документами (із внесенням відповідних змін) і з оформленням перевезення новими перевізними документами (крім імпортних та транзитних вантажів), що обумовлюється в наказі на переадресування.

Переадресування імпортних та транзитних вантажів здійснюється за первинними перевізними документами.

Якщо необхідність переадресування імпортного вантажу виникла після розкредитування первинних перевізних документів, то переадресування такого вантажу оформляється новими перевізними документами.

Переадресування за межі України вантажів, які перевозились до станцій призначення в межах України, здійснюється за новоукладеними перевізними документами та за наявності згоди на переадресування митних органів відповідно до Порядку взаємодії митниць і залізниць України при переміщенні через митний кордон товарів та інших предметів у вантажних залізничних поїздах.

Оплата провізних та інших платежів при переадресуванні може здійснюватись як на станції переадресування, так і на станції призначення, що обумовлюється в наказі на переадресування вантажу. Для переадресування з оплатою на станції призначення необхідна письмова або телеграфна згода начальника станції нового призначення.

За час затримки вагонів (контейнерів) до оформлення відправником перевізних документів на переадресування стягується плата за користування вагонами (контейнерами) відповідно до статей 44 та 119 Статуту залізниць. Період затримки обчислюється з часу, коли минуло дві години після повідомлення про прибуття вантажу, до оформлення відправником перевізних документів на переадресований вантаж.

Переадресування домашніх речей здійснюється за заявою, яка може надаватись начальнику станції відправлення або станції першого чи нового призначення.

Переадресування вантажів, що перевозяться під митним контролем, здійснюється за наявності згоди на це митних органів.
Переадресування вантажів, що перевозяться під ветеринарним контролем, та підкарантинних вантажів провадиться лише за дозволом відповідного органу контролю.

Переадресування порожніх власних та орендованих вагонів і контейнерів провадиться згідно з цими Правилами.

Відповідно  пункту 2 Правил переадресування вантажів (із змінами внесеними наказом Міністерства інфраструктури України від 27.05.2013 № 319, зареєстрованим у Мін’юсті 13.06.2013 за № 952/23484, які набули чинності з 12.07.2013), та на виконання розпорядження  від 05.07.2013 № ЦЗМ - 14/1131 надаються відповідальні керівники, що мають право надання дозволу на переадресування.

з/п

Посада

Адреса

№ телефону

1

Директор регіональної філії «Придніпровська залізниця»  ПАТ "Укрзалізниця"

 

 Регіональна філія «Придніпровська залізниця»          ПАТ "Укрзалізниця",

49038, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького,108

 

тел. (056) 793-03-15,

(056) 793-01-77

 

факс: (056) 793-03-82,

(056) 793-11-05

2

В.о. начальника служби комерційної роботи та маркетингу

3

Начальник Дніпровської дирекції залізничних перевезень

49038, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького,108

 

тел. (056) 793-41-73

(056) 793-04-72

факс. (056) 793-11-03

 

4

Начальник Криворізької дирекції залізничних перевезень

50023, м. Кривий Ріг,  вул. Залізничників, 2

 

тел. (056) 408-31-68

факс. (056) 408-30-18

 

5

Начальник Запорізької дирекції залізничних перевезень

69002, м. Запоріжжя, вул. Залізнична, 13

 

тел. (061) 720-30-19