slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Інформація з сайту Держенергоефективності (http://saee.gov.ua/uk/news/987)

 

Влітку люди переживали в очікуванні опалювального сезону сезону – як будемо платити за тепло при таких цінах? Зараз вже понад 5 млн. сімей отримали субсідії. Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сімям, які не в змозі оплачувати високу вартість послуг. Але із впровадженням змін у програмі субсидій почали ширитись різноманітні чутки, однією з яких є наступна:

Якщо не використаєш весь обсяг газу (чи іншої послуги), доведеться повертати субсидію у кінці опалювального сезону.

Розмір субсидії розраховується виходячи з обємів соціальної норми споживання, що визначена Постановою Кабінету Міністрів україни від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» незалежно від фактично спожитих обсягів природного природного газу чи інших комунальних послуг.

Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу, чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію), на які надається субсидія.

Сума субсидії, яку органи соціального захисту населенню переказують на рахунки виконавців/виробників комунальних послуг для оплати їх вартсті і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг ,може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно-вигідно. Якщо не використаєте весь обсг газ (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, ви всерівно будете користуватися субсидією.

Більше інформації про субсидії можете знайти тут: http://www.mdi.org.ua/805 .

Калькулятор розрахунку субсидій: http://www.mdi.org.ua/subscalc/ .

 


Оголошення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для Регіональної філії «Придніпровська залізниця»

 

Державне підприємство «Придніпровська залізниця» відповідно до Статуту є юридичною особою, яка провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення (ліцензія серії АГ № 500001, видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 11.11.2010 рішенням № 1494, термін дії - з 13.11.2010 до 12.11.2015).

Відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Указу Президента України від 10.09.2014 № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та постанови Кабінету міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1260 від 16.04.2015 для залізниці встановлено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, єдині для всіх груп споживачів:

  • на централізоване водопостачання – 11,74 грн. за 1 куб.м (без ПДВ);

     

  • на централізоване водовідведення – 7,95 грн. за 1 куб.м ( без ПДВ).

Постанова набирає чинності з 01.05.2015 року.


Постанова "Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ДП «Придніпровська залізниця»"

Додаток 1

Додаток 2